IMG_0074-(2).JPG

Vážení zákazníci, zásilky odesíláme aktuálně dvakrát týdně a to obvykle v úterý a ve čtvrtek. Zasíláme pouze s Českou poštou, protože jedině Česká pošta pojistí zásilky se šperky z drahých kovů a kamenů.
 

Cenné psaní ČR: poštovné 80,- kč
Cenné psaní lze zaslat také na dobírku, kde je cena platební metody na dobírku +60,-kč k ceně poštovného.

Cenné psaní na Slovensko: zasíláme pouze po platbě předem s cenou poštovného 170,- kč

Osobní převzetí: Vážení zákazníci, pokud máte zájem o osobní převzetí - je to možné pouze po platbě předem - převodem na účet. Osobní převzetí je zpoplatněno 20,- kč na dárkové balení, které na svůj balíček dostanete. Protože pracujeme v domácí dílně a doma máme malé miminko, které dopoledne spí je osobní převzetí možné pouze po předchozí domluvě na konkrétní hodinu, ideálně dopoledne mezi devátou a jedenáctou, nebo odpoledne mezi třetí a šestou. Děkujeme Vám za pochopení.

 

Jinak co se balíčků týká zboží dodáváme v dárkovém balení - krabičky s logem perlomatu, šperky jsou vybaveny našimi certifikáty, některé i gemologickými posudky - to je vždy uvedeno v popisu konkrétního zboží. K certifikátu ještě obdržíte příbalový letáček se základními informacemi k produktu. Výbavu svého šperku ještě můžeme doplnit o dárkové přání, které najdete v sekci Doplňky nebo o produkty ze sekce Péče o šperky. 


Způsob platby

Platba přes platební bránu - kartou nebo bankovním převodem

Platba předem převodem na účet:

Pro platby v korunách použijte účet u m-bank: 670100-2212720017/6210

Pro platby v eurech použijte účet u Fio banky: IBAN: SK6083300000002100979825

Platba na dobírku

Dobírka je možná v rámci ČR: zboží hradíte při převzetí zásilky, poštovné činí 140,- KČ