O nás

Rádi Vám pomůžeme překvapit a potěšit Vaše blízké krásným dárkem. Ať už má vaše přítelkyně nebo maminka svátek, narozeniny či slavíte výročí. Šperky z perel jsou skvělým dárkem pro každou ženu. Perlové šperky od Perlomatu vyrábíme v naší dílně v Brně. Jsme rodinná firma a těší nás, že máme práci, která dělá lidem radost. Výrobě perlových šperků se věnujeme od roku 2013 a s hrdostí můžeme prohlásit, že u nás najdete nejširší nabídku perlových šperků v České republice. Perlomat je značka registrovaná ochrannou známkou.
 
Většina našich šperků je vyrobena ze sladkovodních perel, významnou část naší práce tvoří také šperky z mořských perel a šperky z drahých kamenů. Našimi hlavními produkty jsou ručně vázané uzlíkované perlové náhrdelníky, perlové náramky, perlové soupravy a v neposlední řadě nabízíme také perlové náušnice - puzety a visací náušnice, perlové přívěsky  a perlové prsteny vyrobené ze stříbra, zlata nebo paladia které zdobí kultivované perly.
 
 Našim zákazníkům se snažíme nabízet šperky moderní, jednoduché a nadčasové. Dbáme na to, aby šperky byly vyrobeny z kvalitních materiálů a aby byly dobře řemeslně zpracované. V práci s perlami a při jejich výběru máme mnohaleté zkušenosti. Abychom vám mohli nabídnout kvalitní perly za dobré ceny, snažíme se jak sladkovodní perly, tak mořské perly, nakupovat přímo z perlových farem nebo co nejblíže jim je to možné. Funguje to a díky tomu u nás najdete krásné šperky za atraktivní ceny.

Ačkoliv jsme internetový obchod, snažíme se udržet si k zákazníkům osobní přístup. Víme, že naše šperky budou součástí vaší svatby, dárkem k promoci či dárkem k výročí perlové svatby a toto vědomí nás velice těší. Abychom vám pomohli splnit vaše představy o idividuálním šperku, rádi vám jakýkoliv šperky z naší nabídky upravíme dle potřeb, bude - li to možné, nebo vám vyrobíme šperk na zakázku.
 
perlomat-people-(1).png

Náš tým

MgA. Ing. Arch. Marcela Janová


Zakladatelka

Marcela se věnuje strategii prodeje, výběru těch nejvhodnějších materiálů pro naše šperky, designu šperků, komunikaci se zákazníky i všemu ostatnímu co je právě potřeba pro hladký chod dílny.

 

Doc. Ing. Vít Jan


Spoluzakladatel, hlavní profesí pedagog VŠ

Vítek je garantem zlatnické práce, věnuje se zakázkové výrobě a designu šperků. Podílí se také na psaní textů o perlách pro náš web.

 

Olga Legnerová


Výroba perlových šperků a expedice objednávek

Olga je odbornicí na vázání perlových šňůr, osazování perel a kromě toho pečlivě zabalí a odešle Vaše objednávky.