Home

Perlomat - česká rodinná šperkařská dílna

Rádi bychom Vám představili naši brněnskou dílnu Perlomat, kde se věnujeme výrobě perlových šperků ze stříbra a zlata. Všechny šperky v naší nabídce sami vyrábíme a tak nám každý jednotlivý kus projde rukama a je vyráběn s láskou a péčí. Díky tomu jsou naše šperky jedinečné a krásné. Perlám rozumíme a umíme si vybrat perly kvalitní a za odpovídající cenu. Práce nás baví, naplňuje nás a jsme rádi, že Vám můžeme pomoci potěšit vaše blízké.

Naše dílna je registrována u českého puncovního úřadu a šperky odpovídají platné české legislativě. Každý šperk je značen českou ryzostní značkou a případně puncem a výrobní/odpovědnostní značkou.

Přehled českých punců najdete zde.

Za kvalitu našich šperků ručíme. U perlových náhrdelníků z naší dílny nabízíme i pozáruční servis ve formě převázání perel.

  Šperky obdržíte v dárkovém balení a s certifikátem Perlomatu nebo také, je-li to uvedeno v popisu, certifikátem gemologické laboratoře. Objednávky expedujeme dvakrát týdně, obvykle ve středu a v pátek. Pokud na svoji objednávku spěcháte nebo máte konkrétní termín, můžete to uvést do vzkazu k objednávce.

Děkujeme za Váš zájem.

 

Plesová sezóna je v plném proudu! Nechybí Vám dlouhý perlový náhrdelník?