Doprava a poštovné:

Zboží odesíláme jednou až dvakrát týdně, obvykle ve středu a v  pátek.

 

POZOR: od 13.6.-23.6. budeme na dovolené, expedice zásilek bude probíhat od 24.6.

 

Česká republika:

Cenné psaní poštovné 95,- kč

(Šperky s drahými kovy je v ČR možné oficiálně pojistit pouze s Českou poštou v zásilce typu Cenné psaní, proto nabízíme pouze tuto možnost dopravy.)

Platba na dobírku k ceně poštovného si připlatíte za platební metodu dobírka +60 kč.

 

Na Slovensko: zasíláme poze po platbě předem s cenou poštovného 180,- kč

 

Osobní převzetí: Vážení zákazníci, pokud máte zájem o osobní převzetí - je to možné pouze po platbě předem - převodem na účet. Osobní převzetí je zpoplatněno částkou 35,- kč. Prosíme, abyste k osobnímu převzetí a konzultacím přišli zdraví, půjdete k nám domů. Děkujeme Vám za pochopení.

 

Zboží dodáváme v dárkovém balení s logem perlomatu, šperky jsou vybaveny našimi certifikáty, některé i gemologickými posudky - to je vždy uvedeno v popisu konkrétního zboží. K certifikátu obdržíte příbalový letáček se základními informacemi k produktu a službách. Výbavu svého šperku ještě můžeme doplnit o dárkové přání, které najdete v sekci Doplňky nebo o produkty ze sekce Péče o šperky. 

 

Dárkové balení - aktuálně hledáme nového dodavatele na dárková balení, omlouváme se proto za dočasný výpadek dárkových krabiček s logem perlomatu, šperky i tak obdržíte v dekorativních dárkových baleních, jen dočasně bez loga. Děkujeme za pochopení. Váš perlomat. (únor 2023)